Exposities

Pulchri Studio Haagse Schooldag 2021
Featured

Pulchri Studio Haagse Schooldag 2021

Vanaf 4 december 2021 zijn de schilderijen, geschilderd tijdens de Haagse Schooldag te zien in de Weissenbruchzaal van Pulchri Studio, Lange Voorhout 15 in Den Haag.

Ook mijn twee werken hangen hierbij.
Ruim 100 jaar geleden lieten Haagse kunstenaars zich inspireren door de indrukwekkende wolkenluchten en de ongerepte natuur. Hun pleisterplaats was het weidse landschap rond Nieuwkoop. Kunstwerken van de “Haagse School” zijn vermaard, gewild en worden wereldwijd bewonderd.

Na 100 jaar kent de omgeving nog steeds diezelfde aantrekkingskracht voor kunstenaars en zo kwam het dat in 2015 een aantal kunstliefhebbers het initiatief nam om een oude traditie van het buiten schilderen nieuw leven in te blazen. Middels deze expositie kunt u een inkijkje krijgen in deze recente kunstwerken vanuit Nieuwkoop.
4 t/m 30 december 2021

Image

Schrijf je gratis in voor de nieuwsbrief uit het Atelier Mineke Gravers.